Kwentuhang Pets Atbp 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|July 13, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/b2/KPA_JULY_13%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|July 20, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/0/03/KPA_JULY_20%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|July 27, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/93/KPA_JULY_27%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|August 3, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/20/KPA_AUGUST_3%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|August 10, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/19/KPA_AUGUST_10%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|August 17, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/f8/KPA_AUGUST_17%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|August 24, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/5e/KPA_AUGUST_24%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|August 31, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/9d/KPA_AUGUST_31%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |- | ||
Revision as of 00:35, 15 December 2016
Kwentuhang Pets Atbp 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 6, 2016 | [1] | ||
| January 13, 2016 | [2] | ||
| January 20, 2016 | [3] | ||
| January 27, 2016 | |||
| February 3, 2016 | [4] | ||
| February 10, 2016 | [5] | ||
| February 17, 2016 | [6] | ||
| February 24, 2016 | [7] | ||
| March 2, 2016 | [8] | ||
| March 9, 2016 | [9] | ||
| March 16, 2016 | [10] | ||
| April 6, 2016 | [11] | ||
| April 13, 2016 | [12] | ||
| April 20, 2016 | [13] | ||
| April 27, 2016 | [14] | ||
| May 4, 2016 | [15] | ||
| May 11, 2016 | [16] | ||
| May 18, 2016 | [17] | ||
| May 25, 2016 | [18] | ||
| June 1, 2016 | [19] | ||
| June 8, 2016 | [20] | ||
| July 13, 2016 | [21] | ||
| July 20, 2016 | [22] | ||
| July 27, 2016 | [23] | ||
| August 3, 2016 | [24] | ||
| August 10, 2016 | [25] | ||
| August 17, 2016 | [26] | ||
| August 24, 2016 | [27] | ||
| August 31, 2016 | [28] |