Kwentuhang Pets Atbp 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| May 4, 2016 | |||
| [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/3/32/KPA_MAY_4%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 10:50, 15 June 2016
Kwentuhang Pets Atbp 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 6, 2016 | [1] | ||||||||||||||||||||
| January 13, 2016 | [2] | ||||||||||||||||||||
| January 20, 2016 | [3] | ||||||||||||||||||||
| January 27, 2016 | |||||||||||||||||||||
| February 3, 2016 | [4] | ||||||||||||||||||||
| February 10, 2016 | [5] | ||||||||||||||||||||
| February 17, 2016 | [6] | ||||||||||||||||||||
| February 24, 2016 | [7] | ||||||||||||||||||||
| March 2, 2016 | [8] | ||||||||||||||||||||
| March 9, 2016 | [9] | ||||||||||||||||||||
| March 16, 2016 | [10] | ||||||||||||||||||||
| April 6, 2016 | [11] | ||||||||||||||||||||
| April 13, 2016 | [12] | ||||||||||||||||||||
| April 20, 2016 | [13] | ||||||||||||||||||||
| April 27, 2016 | [14] | ||||||||||||||||||||
| May 4, 2016 | [15] | ||||||||||||||||||||