Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes: Difference between revisions

From Iskomunidad
Risu.dzup (talk | contribs)
No edit summary
Risu.dzup (talk | contribs)
No edit summary
Line 5: Line 5:
! Date
! Date
! Episode Title
! Episode Title
! Episode Topic
! Guest/s
! Guest/s


Line 12: Line 11:
|July 4, 2016
|July 4, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/e3/STUP_JULY_4%2C_2016.mp3 July 4 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/e3/STUP_JULY_4%2C_2016.mp3 July 4 2016 Episode]
|
|
|


Line 19: Line 17:
|July 11, 2016
|July 11, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/0/08/STUP_JULY_11%2C_2016.mp3 July 11 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/0/08/STUP_JULY_11%2C_2016.mp3 July 11 2016 Episode]
|
|
|


Line 26: Line 23:
|July 18, 2016
|July 18, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/2d/STUP_JULY_18%2C_2016.mp3 July 18 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/2d/STUP_JULY_18%2C_2016.mp3 July 18 2016 Episode]
|
|
|


Line 33: Line 29:
|July 25, 2016
|July 25, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_JULY_25%2C_2016.mp3 July 25 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_JULY_25%2C_2016.mp3 July 25 2016 Episode]
|
|
|


Line 40: Line 35:
|August 1, 2016
|August 1, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/78/STUP_AUGUST_1%2C_2016.mp3 August 1 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/78/STUP_AUGUST_1%2C_2016.mp3 August 1 2016 Episode]
|
|
|


Line 47: Line 41:
|August 8, 2016
|August 8, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/3/33/STUP_AUGUST_8%2C_2016.mp3 August 8 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/3/33/STUP_AUGUST_8%2C_2016.mp3 August 8 2016 Episode]
|
|
|


Line 54: Line 47:
|August 15, 2016
|August 15, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/c2/STUP_AUGUST_15%2C_2016.mp3 August 15 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/c2/STUP_AUGUST_15%2C_2016.mp3 August 15 2016 Episode]
|
|
|


Line 67: Line 59:
|August 29, 2016
|August 29, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/9e/STUP_AUGUST_29%2C_2016.mp3 August 29 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/9e/STUP_AUGUST_29%2C_2016.mp3 August 29 2016 Episode]
|
|
|


Line 74: Line 65:
|September 5 2016
|September 5 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/68/STUP_September_05_2016.mp3 September 5 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/68/STUP_September_05_2016.mp3 September 5 2016 Episode]
|
|
|


Line 81: Line 71:
|September 12, 2016
|September 12, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/57/STUP_September_12_2016.mp3 September 12 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/57/STUP_September_12_2016.mp3 September 12 2016 Episode]
|
|
|


Line 88: Line 77:
|September 19, 2016
|September 19, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_September_19%2C_2016.mp3 September 19 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_September_19%2C_2016.mp3 September 19 2016 Episode]
|
|
|


Line 96: Line 84:
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/1b/STUP_September_26_2016.mp3 September 26 2016 Episode]
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/1b/STUP_September_26_2016.mp3 September 26 2016 Episode]
|
|
|-
|October 3, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/25/STUP_OCTOBER_3%2C_2016.mp3 October 3 2016 Episode]
|
|-
|October 10, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/73/STUP_OCTOBER_10%2C_2016.mp3 October 10 2016 Episode]
|
|-
|October 17, 2016
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ec/STUP_OCTOBER_17%2C_2016.mp3 October 17 2016 Episode]
|
|

Revision as of 10:09, 10 July 2019

Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes

Date Episode Title Guest/s
July 4, 2016 July 4 2016 Episode
July 11, 2016 July 11 2016 Episode
July 18, 2016 July 18 2016 Episode
July 25, 2016 July 25 2016 Episode
August 1, 2016 August 1 2016 Episode
August 8, 2016 August 8 2016 Episode
August 15, 2016 August 15 2016 Episode
August 22, 2016 August 22 2016 Episode
August 29, 2016 August 29 2016 Episode
September 5 2016 September 5 2016 Episode
September 12, 2016 September 12 2016 Episode
September 19, 2016 September 19 2016 Episode
September 26, 2016 September 26 2016 Episode
October 3, 2016 October 3 2016 Episode
October 10, 2016 October 10 2016 Episode
October 17, 2016 October 17 2016 Episode