Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
|August 29, 2016 | |August 29, 2016 | ||
|http://iskwiki.upd | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/9e/STUP_AUGUST_29%2C_2016.mp3 August 29 2016 Episode] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 5 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/68/STUP_September_05_2016.mp3 September 5 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 12, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/57/STUP_September_12_2016.mp3 September 12 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 19, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_September_19%2C_2016.mp3 September 19 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 26, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/1b/STUP_September_26_2016.mp3 September 26 2016 Episode] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 13:59, 9 July 2019
Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| July 4, 2016 | July 4 2016 Episode | ||
| July 11, 2016 | July 11 2016 Episode | ||
| July 18, 2016 | July 18 2016 Episode | ||
| July 25, 2016 | July 25 2016 Episode | ||
| August 1, 2016 | August 1 2016 Episode | ||
| August 8, 2016 | August 8 2016 Episode | ||
| August 15, 2016 | August 15 2016 Episode | ||
| August 22, 2016 | August 22 2016 Episode | ||
| August 29, 2016 | August 29 2016 Episode | ||
| September 5 2016 | September 5 2016 Episode | ||
| September 12, 2016 | September 12 2016 Episode | ||
| September 19, 2016 | September 19 2016 Episode | ||
| September 26, 2016 | September 26 2016 Episode |