Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|July 25, 2016 | |July 25, 2016 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_JULY_25%2C_2016.mp3 July 25 2016 Episode] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_JULY_25%2C_2016.mp3 July 25 2016 Episode] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|August 1, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/78/STUP_AUGUST_1%2C_2016.mp3 August 1 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|August 8, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/3/33/STUP_AUGUST_8%2C_2016.mp3 August 8 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|August 15, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/c2/STUP_AUGUST_15%2C_2016.mp3 August 15 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|August 22, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/2e/STUP_AUGUST_22%2C_2016.mp3 August 22 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|August 29, 2016 | |||
|http://iskwiki.upd[.edu.ph/images/9/9e/STUP_AUGUST_29%2C_2016.mp3 August 29 2016 Episode] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 13:50, 9 July 2019
Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| July 4, 2016 | July 4 2016 Episode | ||
| July 11, 2016 | July 11 2016 Episode | ||
| July 18, 2016 | July 18 2016 Episode | ||
| July 25, 2016 | July 25 2016 Episode | ||
| August 1, 2016 | August 1 2016 Episode | ||
| August 8, 2016 | August 8 2016 Episode | ||
| August 15, 2016 | August 15 2016 Episode | ||
| August 22, 2016 | August 22 2016 Episode | ||
| August 29, 2016 | http://iskwiki.upd[.edu.ph/images/9/9e/STUP_AUGUST_29%2C_2016.mp3 August 29 2016 Episode] |