Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
! Episode Topic | ! Episode Topic | ||
! Guest/s | ! Guest/s | ||
|- | |||
|July 4, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/e3/STUP_JULY_4%2C_2016.mp3 July 4 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|July 11, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/0/08/STUP_JULY_11%2C_2016.mp3 July 11 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|July 18, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/2d/STUP_JULY_18%2C_2016.mp3 July 18 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|July 25, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a6/STUP_JULY_25%2C_2016.mp3 July 25 2016 Episode] | |||
| | |||
| | |||
Revision as of 13:44, 9 July 2019
Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| July 4, 2016 | July 4 2016 Episode | ||
| July 11, 2016 | July 11 2016 Episode | ||
| July 18, 2016 | July 18 2016 Episode | ||
| July 25, 2016 | July 25 2016 Episode |