Kalampagan 2019 Episode: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|January 22, 2019 | |January 22, 2019 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/1f/KSL_JANUARY_22%2C_2019.mp3 #BalitaanSaDiliman] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/1f/KSL_JANUARY_22%2C_2019.mp3 #BalitaanSaDiliman] | ||
| | |||
|- | |||
|February 4, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/5f/KSL_FEBRUARY_4_2019.mp3 February 4 2019 Episode] | |||
| | | | ||
Revision as of 09:49, 12 February 2019
Kalampagan 2019 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 14, 2019 | Post-holiday Episode | |
| January 22, 2019 | #BalitaanSaDiliman | |
| February 4, 2019 | February 4 2019 Episode |