Itanong Kay Engineer 2019 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|January 14, 2019 | |January 14, 2019 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/13/IKE_JANUARY_14%2C_2019.mp3 January 14 2019 Episode] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/13/IKE_JANUARY_14%2C_2019.mp3 January 14 2019 Episode] | ||
| | |||
|- | |||
|January 22, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/3/30/IKE_JANUARY_22%2C_2019.mp3 January 22 2019 Episode] | |||
| | | | ||
Revision as of 11:41, 28 January 2019
Itanong Kay Engineer 2019 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 7, 2018 | January 7 2019 Episode | |
| January 14, 2019 | January 14 2019 Episode | |
| January 22, 2019 | January 22 2019 Episode |