Radyo Edukado 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 89: | Line 89: | ||
|April 30, 2018 | |April 30, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/88/RE_APRIL_30_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/88/RE_APRIL_30_2018.mp3] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|May 21, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/6d/RE_MAY_21%2C_2018.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 09:57, 28 May 2018
Radyo Edukado 2018 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 15, 2018 | [1] | ||
| January 29, 2018 | [2] | ||
| February 5, 2018 | [3] | ||
| February 12, 2018 | [4] | ||
| February 19, 2018 | [5] | ||
| February 26, 2018 | [6] | ||
| March 5, 2018 | [7] | ||
| March 12, 2018 | [8] | ||
| March 19, 2018 | [9] | ||
| April 16, 2018 | [10] | ||
| April 23, 2018 | [11] | ||
| April 30, 2018 | [12] | ||
| May 21, 2018 | [13] |