Kagalingang Pantahanan 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/cb/KP_MARCH_26%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/cb/KP_MARCH_26%2C_2018.mp3] | ||
| | | | ||
|- | |||
|April 2, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/f9/KP_APRIL_02_2018.mp3 Pagkaing Pilipino: Tamales] | |||
|<strong>Allyson Miralles-Hije</strong> | |||
Revision as of 11:48, 10 April 2018
Kagalingang Pantahanan 2017 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 8, 2018 | [1] | |
| January 15, 2018 | [2] | |
| January 22, 2018 | [3] | |
| January 29, 2018 | [4] | |
| February 5, 2018 | [5] | |
| February 12, 2018 | [6] | |
| February 19, 2018 | [7] | |
| February 26, 2018 | [8] | |
| March 5, 2018 | [9] | |
| March 12, 2018 | [10] | |
| March 26, 2018 | [11] | |
| April 2, 2018 | Pagkaing Pilipino: Tamales | Allyson Miralles-Hije |