E-Talakayan 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
|March 16, 2018 | |March 16, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ee/ETAL_MARCH_16%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ee/ETAL_MARCH_16%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|March 23, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a7/ETAL_MARCH_23%2C_2018.mp3] | |||
| | | | ||