Health Republic 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|February 1, 2018 | |February 1, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/8b/HR_FEBRUARY_1%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/8b/HR_FEBRUARY_1%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|February 8, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ef/HR_FEBRUARY_08_2018.mp3] | |||
| | | | ||
Revision as of 14:15, 15 February 2018
Health Republic 2018 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 11, 2018 | [1] | |
| January 25, 2018 | [2] | |
| February 1, 2018 | [3] | |
| February 8, 2018 | [4] |