Radyo Edukado 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|January 29, 2018 | |January 29, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/67/RE_JANUARY_29%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/67/RE_JANUARY_29%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|February 5, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/90/RE_FEBRUARY_05_2018.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 11:51, 12 February 2018
Radyo Edukado 2018 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 15, 2018 | [1] | ||
| January 29, 2018 | [2] | ||
| February 5, 2018 | [3] |