Salam Radyo 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/ab/SR_JANUARY_23%2C_2018.mp3 Hijab Experience] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/ab/SR_JANUARY_23%2C_2018.mp3 Hijab Experience] | ||
|Jamila, Asmin Abdullah, Rufa | |Jamila, Asmin Abdullah, Rufa | ||
|- | |||
|January 30, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/59/SR_JANUARY_30%2C_2018.mp3] | |||
| | |||
Revision as of 11:01, 9 February 2018
Salam Radyo 2018 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 9, 2018 | Muslim Contemporary Issues | |
| January 23, 2018 | Hijab Experience | Jamila, Asmin Abdullah, Rufa |
| January 30, 2018 | [1] |