Kagalingang Pantahanan 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|January 15, 2018 | |January 15, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/96/KP_JANUARY_15%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/96/KP_JANUARY_15%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|January 22, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/67/KP_JANUARY_22%2C_2018.MP3] | |||
| | | | ||
Revision as of 11:09, 30 January 2018
Kagalingang Pantahanan 2017 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 8, 2018 | [1] | |
| January 15, 2018 | [2] | |
| January 22, 2018 | [3] |