Trending Na 2017 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 194: | Line 194: | ||
|October 3, 2017 | |October 3, 2017 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/73/TN_October_03_2017.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/73/TN_October_03_2017.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|October 24, 2017 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/26/TN_October_24_2017.mp3] | |||
| | | | ||
Revision as of 13:27, 6 November 2017
Trending Na! 2017 Episodes