Yun Yon 2017 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 138: | Line 138: | ||
|May 25, 2017 | |May 25, 2017 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/6a/YY_MAY_25%2C_2017.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/6a/YY_MAY_25%2C_2017.mp3] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|June 1, 2017 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/f6/YY_JUNE_01_2017.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|June 8, 2017 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/0/07/YY_JUNE_08_2017.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|June 15, 2017 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/e7/YY_JUNE_15_2017.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|June 22, 2017 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/3/3b/YY_JUNE_22_2017.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 17:10, 19 July 2017
Yun Yon! 2017 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 5, 2017 | [1] | ||
| January 12, 2017 | [2] | ||
| January 19, 2017 | [3] | ||
| January 26, 2017 | [4] | ||
| February 2, 2017 | [5] | ||
| February 9, 2017 | [6] | ||
| February 16, 2017 | [7] | ||
| February 23, 2017 | [8] | ||
| March 2, 2017 | [9] | ||
| March 9, 2017 | [10] | Music Programming | |
| March 16, 2017 | [11] | Music Programming | |
| March 23, 2017 | [12] | ||
| April 6, 2017 | [13] | ||
| April 20, 2017 | [14] | ||
| April 27, 2017 | [15] | ||
| May 4, 2017 | [16] | ||
| May 11, 2017 | [17] | ||
| May 18, 2017 | [18] | ||
| May 25, 2017 | [19] | ||
| June 1, 2017 | [20] | ||
| June 8, 2017 | [21] | ||
| June 15, 2017 | [22] | ||
| June 22, 2017 | [23] |