Serbisyong Tatak UP 2017 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
'''[http://iskwiki.upd.edu.ph/index.php/ | '''[http://iskwiki.upd.edu.ph/index.php/DZUP_Serbisyong_Tatak_UP#.WWbjqYh97De Serbisyong Tatak UP] 2017 Episodes''' | ||
{| class="wikitable" border="1" width ="100%" | {| class="wikitable" border="1" width ="100%" | ||
| Line 7: | Line 7: | ||
! Episode Topic | ! Episode Topic | ||
! Guest/s | ! Guest/s | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 11:09, 13 July 2017
Serbisyong Tatak UP 2017 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|