Kwentuhang Pets Atbp 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 155: | Line 155: | ||
|September 7, 2016 | |September 7, 2016 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/ca/KPA_September_07_2016.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/ca/KPA_September_07_2016.mp3] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 14, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/b3/KPA_September_14_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 21, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/b0/KPA_September_21_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|September 28, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/2a/KPA_September_28_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|October 5, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a3/KPA_OCTOBER_5%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|October 12, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/d/d2/KPA_OCTOBER_12%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|October 19, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/f4/KPA_OCTOBER_19%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|October 26, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/4/4e/KPA_OCTOBER_26%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|November 2, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/7d/KPA_NOVEMBER_2%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|November 9, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/7c/KPA_NOVEMBER_9%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|November 16, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/76/KPA_NOVEMBER_16%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|November 23, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/fe/KPA_NOVEMBER_23%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|November 30, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/77/KPA_NOVEMBER_30%2C_2016.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 11:01, 15 December 2016
Kwentuhang Pets Atbp 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 6, 2016 | [1] | ||
| January 13, 2016 | [2] | ||
| January 20, 2016 | [3] | ||
| January 27, 2016 | |||
| February 3, 2016 | [4] | ||
| February 10, 2016 | [5] | ||
| February 17, 2016 | [6] | ||
| February 24, 2016 | [7] | ||
| March 2, 2016 | [8] | ||
| March 9, 2016 | [9] | ||
| March 16, 2016 | [10] | ||
| April 6, 2016 | [11] | ||
| April 13, 2016 | [12] | ||
| April 20, 2016 | [13] | ||
| April 27, 2016 | [14] | ||
| May 4, 2016 | [15] | ||
| May 11, 2016 | [16] | ||
| May 18, 2016 | [17] | ||
| May 25, 2016 | [18] | ||
| June 1, 2016 | [19] | ||
| June 8, 2016 | [20] | ||
| July 13, 2016 | [21] | ||
| July 20, 2016 | [22] | ||
| July 27, 2016 | [23] | ||
| August 3, 2016 | [24] | ||
| August 10, 2016 | [25] | ||
| August 17, 2016 | [26] | ||
| August 24, 2016 | [27] | ||
| August 31, 2016 | [28] | ||
| September 7, 2016 | [29] | ||
| September 14, 2016 | [30] | ||
| September 21, 2016 | [31] | ||
| September 28, 2016 | [32] | ||
| October 5, 2016 | [33] | ||
| October 12, 2016 | [34] | ||
| October 19, 2016 | [35] | ||
| October 26, 2016 | [36] | ||
| November 2, 2016 | [37] | ||
| November 9, 2016 | [38] | ||
| November 16, 2016 | [39] | ||
| November 23, 2016 | [40] | ||
| November 30, 2016 | [41] |