Health Matters 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| March 22, 2016 | |||
| [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/15/HM_MARCH_22%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 16:17, 17 June 2016
Health Matters 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s | |||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 5, 2016 | [1] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| January 12, 2016 | [2] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| January 19, 2016 | [3] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| January 26, 2016 | [4] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| February 2, 2016 | [5] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| February 9, 2016 | [6] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| February 16, 2016 | [7] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| February 23, 2016 | [8] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| March 1, 2016 | [9] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| March 8, 2016 | [10] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| March 15, 2016 | [11] | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| March 22, 2016 | [12] | |||||||||||||||||||||||||||||||||