Wais Spend 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 68: | Line 68: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| May 5, 2016 | |||
| [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/c/c9/WS_MAY_5%2C_2016.mp3] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 16:41, 6 June 2016
Wais Spend 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 7, 2016 | [1] | ||||||||||||||||
| January 14, 2016 | [2] | ||||||||||||||||
| January 21, 2016 | [3] | ||||||||||||||||
| January 28, 2016 | [] | ||||||||||||||||
| February 4, 2016 | [4] | ||||||||||||||||
| February 11, 2016 | [5] | ||||||||||||||||
| February 18, 2016 | [6] | ||||||||||||||||
| February 25, 2016 | [7] | ||||||||||||||||
| April 7, 2016 | [8] | ||||||||||||||||
| April 14, 2016 | [9] | ||||||||||||||||
| April 21, 2016 | [10] | ||||||||||||||||
| April 28, 2016 | [11] | ||||||||||||||||
| May 5, 2016 | [12] | ||||||||||||||||