DELdalan Na! 2015 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
| [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/6a/DN_JANUARY_29%2C_2015.mp3] | | [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/6a/DN_JANUARY_29%2C_2015.mp3] | ||
| UP German Club | | UP German Club | ||
| | |||
|- | |||
| February 5, 2015 | |||
| [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/74/DN_FEBRUARY_5%2C_2015.mp3] | |||
| Fiestas | |||
| | |||
| | | | ||
[[Category:DZUP Programs]] [[Category:Podcasts]][[Category: DELdalan Na! episodes]] | [[Category:DZUP Programs]] [[Category:Podcasts]][[Category: DELdalan Na! episodes]] | ||
Revision as of 10:07, 24 February 2015
DELdalan Na! 2015 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s | |
|---|---|---|---|---|
| January 8, 2015 | [1] | New Year | ||
| January 22, 2015 | [2] | Pope Francis | ||
| January 29, 2015 | [3] | UP German Club | ||
| February 5, 2015 | [4] | Fiestas |