Ikaw Naman 2020 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|[https://iskomunidad.upd.edu.ph/images/a/a9/IN_JANUARY_16%2C_2020.mp3 #INContemporaryBayani] | |[https://iskomunidad.upd.edu.ph/images/a/a9/IN_JANUARY_16%2C_2020.mp3 #INContemporaryBayani] | ||
|Naj Barrios | |Naj Barrios | ||
|- | |||
|January 23, 2020 | |||
|[https://iskomunidad.upd.edu.ph/images/2/27/IN_JANUARY_23%2C_2020.mp3 #INMythology] | |||
|Ally Lacson | |||
Revision as of 10:28, 30 January 2020
Ikaw Naman 2020 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 9, 2019 | #INDevotee | The Quirks |
| January 16, 2020 | #INContemporaryBayani | Naj Barrios |
| January 23, 2020 | #INMythology | Ally Lacson |