Ikaw Naman 2020 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|[https://iskomunidad.upd.edu.ph/images/c/ce/IN_JANUARY_9%2C_2020.mp3 #INDevotee] | |[https://iskomunidad.upd.edu.ph/images/c/ce/IN_JANUARY_9%2C_2020.mp3 #INDevotee] | ||
|The Quirks | |The Quirks | ||
|- | |||
|January 16, 2020 | |||
|[https://iskomunidad.upd.edu.ph/images/a/a9/IN_JANUARY_16%2C_2020.mp3 #INContemporaryBayani] | |||
|Naj Barrios | |||
Revision as of 10:17, 20 January 2020
Ikaw Naman 2020 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 9, 2019 | #INDevotee | The Quirks |
| January 16, 2020 | #INContemporaryBayani | Naj Barrios |