Momskwela 2019 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|September 5, 2019 | |September 5, 2019 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/d/db/MS_SEPTEMBER_5%2C_2019.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/d/db/MS_SEPTEMBER_5%2C_2019.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|September 12, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/75/MS_SEPTEMBER_12%2C_2019.mp3] | |||
| | |||
|- | |||
|September 19, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/53/MS_SEPTEMBER_19%2C_2019.mp3] | |||
| | | | ||
Revision as of 11:02, 24 September 2019
Momskwela 2019 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| August 1, 2019 | Pilot Episode | |
| August 8, 2019 | August 8 2019 Episode | |
| August 15, 2019 | August 15 2019 Episode | |
| August 22, 2019 | August 22 2019 Episode | |
| September 5, 2019 | [1] | |
| September 12, 2019 | [2] | |
| September 19, 2019 | [3] |