Momskwela 2019 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|August 1, 2019 | |August 1, 2019 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/f5/MOMSKWELA_August_01_2019.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/f/f5/MOMSKWELA_August_01_2019.mp3 Pilot Episode] | ||
| | |||
|- | |||
|August 8, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/2f/MOMSKWELA_August_08_2019.mp3 August 8 2019 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|August 15, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/4/41/MOMSKWELA_August_15_2019.mp3 August 15 2019 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|August 22, 2019 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/7/76/MOMSKWELA_August_22_2019.mp3 August 22 2019 Episode] | |||
| | | | ||
Revision as of 14:22, 2 September 2019
Momskwela 2019 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| August 1, 2019 | Pilot Episode | |
| August 8, 2019 | August 8 2019 Episode | |
| August 15, 2019 | August 15 2019 Episode | |
| August 22, 2019 | August 22 2019 Episode |