Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
|October 17, 2016 | |October 17, 2016 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ec/STUP_OCTOBER_17%2C_2016.mp3 October 17 2016 Episode] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ec/STUP_OCTOBER_17%2C_2016.mp3 October 17 2016 Episode] | ||
| | |||
|- | |||
|October 24, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/be/STUP_OCTOBER_24%2C_2016.mp3 October 24 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|November 7, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a1/STUP_NOVEMBER_7%2C_2016.mp3 November 7 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|November 14, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/b3/STUP_NOVEMBER_14%2C_2016.mp3 November 14 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|November 21, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a7/STUP_NOVEMBER_21%2C_2016.mp3 November 21 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|November 28, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/1/1b/STUP_NOVEMBER_28%2C_2016.mp3 November 28 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|December 5, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/2/25/STUP_December_05_2016.mp3 December 5 2016 Episode] | |||
| | |||
|- | |||
|December 12, 2016 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/4/4e/STUP_December_12_2016.mp3 December 12 2016 Episode] | |||
| | | | ||
Revision as of 10:15, 10 July 2019
Serbisyong Tatak UP 2016 Episodes
| Date | Episode Title | Guest/s |
|---|---|---|
| July 4, 2016 | July 4 2016 Episode | |
| July 11, 2016 | July 11 2016 Episode | |
| July 18, 2016 | July 18 2016 Episode | |
| July 25, 2016 | July 25 2016 Episode | |
| August 1, 2016 | August 1 2016 Episode | |
| August 8, 2016 | August 8 2016 Episode | |
| August 15, 2016 | August 15 2016 Episode | |
| August 22, 2016 | August 22 2016 Episode | |
| August 29, 2016 | August 29 2016 Episode | |
| September 5 2016 | September 5 2016 Episode | |
| September 12, 2016 | September 12 2016 Episode | |
| September 19, 2016 | September 19 2016 Episode | |
| September 26, 2016 | September 26 2016 Episode | |
| October 3, 2016 | October 3 2016 Episode | |
| October 10, 2016 | October 10 2016 Episode | |
| October 17, 2016 | October 17 2016 Episode | |
| October 24, 2016 | October 24 2016 Episode | |
| November 7, 2016 | November 7 2016 Episode | |
| November 14, 2016 | November 14 2016 Episode | |
| November 21, 2016 | November 21 2016 Episode | |
| November 28, 2016 | November 28 2016 Episode | |
| December 5, 2016 | December 5 2016 Episode | |
| December 12, 2016 | December 12 2016 Episode |