DZUP Soundtrip 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|August 13, 2018 | |August 13, 2018 | ||
|<strong>Liana</strong><br>[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/88/ST_Aug31_Liana_1.mp3 Part 1] • [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/bc/ST_Aug31_Liana_2.mp3 Part 2] | |<strong>Liana</strong><br>[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/88/ST_Aug31_Liana_1.mp3 Part 1] • [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/b/bc/ST_Aug31_Liana_2.mp3 Part 2] | ||
|- | |||
|October 12, 2018 | |||
|<strong>Papapeta</strong><br> | |||
[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/0/08/ST_PAPAPETA_OCTOBER_5_2018_Part_1.mp3 Part 1] | |||