Yun Yon 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 135: | Line 135: | ||
|May 31, 2018 | |May 31, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ec/YY_MAY_31%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/e/ec/YY_MAY_31%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|June 7, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/6f/YY_June_07_018.mp3] | |||
| | | | ||
Revision as of 13:59, 13 June 2018
Yun Yon! 2018 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 11, 2018 | [1] | ||
| January 18, 2018 | [2] | ||
| January 25, 2018 | [3] | ||
| February 1, 2018 | [4] | ||
| February 8, 2018 | [5] | ||
| February 15, 2018 | [6] | ||
| February 22, 2018 | [7] | ||
| March 1, 2018 | [8] | ||
| March 15, 2018 | [9] | ||
| March 22, 2018 | [10] | ||
| April 5, 2018 | [11] | ||
| April 12, 2018 | [12] | ||
| April 19, 2018 | [13] | ||
| April 26, 2018 | [14] | ||
| May 3, 2018 | [15] | ||
| May 10, 2018 | [16] | ||
| May 17, 2018 | [17] | ||
| May 24, 2018 | [18] | ||
| May 31, 2018 | [19] | ||
| June 7, 2018 | [20] |