Yun Yon 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 89: | Line 89: | ||
|April 12, 2018 | |April 12, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/aa/YY_APRIL_12_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/aa/YY_APRIL_12_2018.mp3] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|April 19, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/54/YY_APRIL_19_2018.mp3] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 11:33, 24 April 2018
Yun Yon! 2018 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 11, 2018 | [1] | ||
| January 18, 2018 | [2] | ||
| January 25, 2018 | [3] | ||
| February 1, 2018 | [4] | ||
| February 8, 2018 | [5] | ||
| February 15, 2018 | [6] | ||
| February 22, 2018 | [7] | ||
| March 1, 2018 | [8] | ||
| March 15, 2018 | [9] | ||
| March 22, 2018 | [10] | ||
| April 5, 2018 | [11] | ||
| April 12, 2018 | [12] | ||
| April 19, 2018 | [13] |