E-Talakayan 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|March 23, 2018 | |March 23, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a7/ETAL_MARCH_23%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a7/ETAL_MARCH_23%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|April 6, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/5/5f/ETAL_APRIL_06_2018.mp3] | |||
| | | | ||