E-Talakayan 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|January 19, 2018 | |January 19, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/84/ETAL_JANUARY_19%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/84/ETAL_JANUARY_19%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|February 2, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/d/da/ETAL_FEBRUARY_2%2C_2018.mp3] | |||
| | |||
|- | |||
|February 9, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/6/62/ETAL_FEBRUARY_09_2018.mp3] | |||
| | |||
|- | |||
|March 2, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/9e/ETAL_MARCH_2%2C_2018.mp3] | |||
| | | | ||