E-Talakayan 2018 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|January 12, 2018 | |January 12, 2018 | ||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/96/ETAL_JANUARY_12%2C_2018.mp3] | |[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/9/96/ETAL_JANUARY_12%2C_2018.mp3] | ||
| | |||
|- | |||
|January 19, 2018 | |||
|[http://iskwiki.upd.edu.ph/images/8/84/ETAL_JANUARY_19%2C_2018.mp3] | |||
| | | | ||
Revision as of 09:35, 23 January 2018
E-Talakayan 2018 Episodes
| Date | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|
| January 12, 2018 | [1] | |
| January 19, 2018 | [2] |