Student YOUniverse 2015 Episodes: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
| [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a1/SYOU_APRIL_17%2C_2015.mp3] | | [http://iskwiki.upd.edu.ph/images/a/a1/SYOU_APRIL_17%2C_2015.mp3] | ||
| Halalan ni Isko 2015 | | Halalan ni Isko 2015 | ||
| | |||
|- | |||
| April 24, 2015 | |||
| | |||
| Trending Topics | |||
| | | | ||
[[Category:DZUP Programs]] [[Category:Podcasts]][[Category:Student YOUniverse episodes]] | [[Category:DZUP Programs]] [[Category:Podcasts]][[Category:Student YOUniverse episodes]] | ||
Revision as of 15:12, 20 May 2015
Student YOUniverse 2015 Episodes
| Date | Episode Title | Episode Topic | Guest/s |
|---|---|---|---|
| January 9, 2015 | Flashback Friday | Trending Topics | |
| January 23, 2015 | [1] | Trending Topics | |
| January 30, 2015 | [2] | Trending Topics | |
| February 06, 2015 | [3] | Trending Topics | |
| February 13, 2015 | [4] | Trending Topics | |
| February 20, 2015 | Trending Topics | ||
| February 27, 2015 | Trending Topics | ||
| March 6, 2015 | [5] | Trending News | |
| March 13, 2015 | [6] | ||
| March 20, 2015 | |||
| March 27, 2015 | |||
| April 3, 2015 | |||
| April 10, 2015 | [7] | Trending Topics | |
| April 17, 2015 | [8] | Halalan ni Isko 2015 | |
| April 24, 2015 | Trending Topics |